پیام فرستادن
خانه

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co.، آموزشی ویبولیتین در سال 2011 تاسیس شد، که یک شرکت حرفه ای است که در زمینه تحقیق و توسعه، فروش و خدمات سوزن یکبار مصرف طب سوزنی مشغول است و متخصص در دستگاه طب سوزنی پزشکی چینی، ابزار پزشکی، ابزار مراقبت بهداشتی است.

ظرفیت تولید سالانه ما برای سوزن های طب سوزنی می تواند به 2,000,000,000 قطعه برسد و برای محصولات TCM می تواند به 300,000 مجموعه برسد.ما در حال کار بر روی تحقیق و توسعه دستگاه TCM کلاس جهانی، دستگاه توانبخشی و دستگاه مراقبت بهداشتی هستیم.

Zhongyan Taihe واقع در پکن، صاحب یک کارگاه بیش از 2000 متر مربع است.شرکت ما گواهینامه ISO13485 و ISO9001 را دریافت کرده است و ممیزی GMP (عمل تولید خوب) را گذرانده است.Zhongyan Taihe در مجموع 20 اختراع از جمله اختراعات ملی اختراع، پتنت های مدل کاربردی و پتنت های طراحی دارد.محصولات اصلی مانند سوزن های طب سوزنی و محرک های سوزن دارای گواهینامه CE هستند.

ما همچنین از سفارشات OEM و ODM استقبال می کنیم.ما نیازهای مشتری را با کیفیت و خدمات عالی برآورده می کنیم.کیفیت در درجه اول تعهد ما است که از زمان شروع ما هرگز تغییر نکرده است و نشان دهنده پیگیری پیشرفت مداوم است.ما به مشتریان خود با نگرش عالی نسبت به محصولات و خدمات آنلاین 24 ساعته پاداش می دهیم.رضایت مشتری پیگیری ماست.ما صمیمانه از دوستان جدید و قدیمی از هر طبقه استقبال می کنیم تا از شرکت ما بازدید کنند، در مورد تجارت مذاکره کنند، و همکاری ایجاد کنند، به سمت رفاه مشترک و آینده ای بهتر با هم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Beijing Zhongyan Taihe Medicine Instrument Co., Ltd.

ما در 22 آوریل 2009 تأسیس کردیم در طی ده سال، ما به یک شرکت پیشرو در صنعت ابزار پزشکی چین تبدیل شده ایم.ما 200 کارمند داریم و هنوز در دوره توسعه با سرعت بالا هستیم. ما با موفقیت بازار ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، کره جنوبی ژاپن، عربستان سعودی، برزیل، آرژانتین و غیره را باز کردیم. مشتریان ما در سراسر جهان توزیع شده اند.ما در توزیع سوزن های طب سوزنی با کیفیت بالا، ست های حجامت موکسا، لامپ های حرارتی TDP و محرک های الکتروتراپی تخصص داریم.هدف ما ارائه محصولات مقرون به صرفه است که به ویژه برای نیازهای خاص شما مناسب است.

Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : ژونگیان تایهه

تعداد کارمندان : 10~300

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. گواهینامه ها چین Beijing Zhongyan Taihe Medical Instrument Co., Ltd. گواهینامه ها